| Rukataki15123 a întrebat:

Salut, ce jocuri mai stiti gen "subway surfer", "temple run"?
Primu' care raspunde primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mariusmania a răspuns:

Jailbreaker 3, agent dash

4 răspunsuri:
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Temple run 2, angry grandma, angry grandpa, pyramid 1 si 2, panda run si brave run. funda?:*

| KiddaDot a răspuns:

Hihih,fruit ninja,angry birds,Pou,fruit slice,coin dozer,jetpack joyride,lep's world,nosferatu,probe the humans,space jump,rail rush, zombie runa., gravity guy, hamsterlife, etc :*

| alymitu a răspuns:

Jocurile mele preferate :
Pou, Doodle Jump, Sims Free Play, Fruit ninja, Fruit ninja puss in boots

| ººShakeªª a răspuns:

Morena ficuta tongue