| Anamariaioan a întrebat:

Ce lucruri poți face în timpul liber? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| wpetterssone a răspuns:

În timpul meu liber citesc, fac fotografii, mă plimb, alerg, merg prin păduri și urc pe munți, pilotez, am grijă de necesitățiile fizice, spirituale și încerc să îmi simplic viața, îmi vizitez prietenii. Toate acestea nu arată că am timp liber pentru că nu mă găsesc vreodată să stau și să nu fac nimic, să lenevesc. Am un program oricând pe care îl urmăresc. Deși fac aproximativ aceleași lucruri în fiecare zi, fiecare zi e diferită pentru mine, mai ales câmd este vorba de serviciu.

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Tot ce iti doresti.

| Andreeush a răspuns:

Poți să citești, asculți muzică, să te uiți la film, ieși pe afară etc.

| Plato a răspuns:

Sa citesti, sa faci miscare, sa iesi in natura etc.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Citesti,te plimbi, faci yoga, sport, dormi.

| llleo a răspuns:

Sa te plimbi.

| dbigiu84 a răspuns:

Eu in timpul liber imi place: sa ma plimb cu bicicleta, sa imi plimb sau sa ma joc cu animalul meu de companie, sa ma duc sa cumpar inghetata, sa ma joc pe telefon sau calculator si nu in ultimul rand sa stau pe TpU happy.