| marius297 a întrebat:

Salut, ce părere aveți? ce sa cumpăr? un Ipad sau un Laptop, ținând cant ca am un PC performant mi-as lua unul din cele de mai sus doar pentru portabilitate, am un buget de 2000lei, ce îmi recomandați și dacă este laptop, puteți sa îmi ziceți ceva modele pe care le-ați testat... funda pentru cel mai detaliat răspuns... happy aștept multe păreri.(daca nu stiti un model anume macar niste brand-uri de calitate)

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Laptop love struck

pa-pa

| Ella_7974 a răspuns:

Eu mi-as lua laptop. Mai mult nu pot sa-ti spun ca nu stiu modele. Dar daca ar fi si o a treia varianta, as alege un snowboard laughing

| alyntoxic50 a răspuns:

Iti recomand un laptop de preferinta Asus sau MSI, Ipadul e si el cool dar nu are multe lucruri importante de exemplu USB.

| marius297 explică:

Va rog, mai multe pareti!