| Madsan a întrebat:

Ce parere aveti de tenisii astia
https://www.bravosport.ro/......dulti.html
Ati avut culoarea asta, se murdarec repede? Eu ma gandeam ca ar fi mai ok decat alb. Sunt putin in dubii.

Răspuns Câştigător
| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Eu am avut pe alb cu niste dungulite negre si s-au facut tare tare urati, le-au aparut niste pete galbena pe materialul acela. Eu zic ca sunt mult mai ok astia
Pupici

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place deloc culoarea mi se pare incertă și murdară iar de murădărit depinde pe unde mergi cu ei, e culoare deschisă logic că se vede