| abstract3D a întrebat:

ce parere aveti deci despre metyn 2 eu am o parere nasoala cunosc cativa copii de varsta ema care au devenit dependenti deci urasc jocul voi ce parere aveti

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Si eu il urasc chiar nu pot sa inteleg ce este asa fain metinu asta?! M-am jucat si eu 2-3 zile si m-a apucat plictiseala.Si ai dreptate chiar poti sa ajungi depedent de jocu asta. Daca te bagi sa joci parca nu poti iesi din ellaughingeu nu mai joc.Mai bine cswinking

| Pucca_4268 a răspuns:

Mda.aceeasi parere
fratele meu nu se poate dezlipi de el.chatterbox
si in plus strica si PC-ulhappy.
e periculos si nu e nici un joc de calitatehappy.