| sweetyana a întrebat:

ce parere aveti despre injuraturi?

Răspuns Câştigător
| AndaMrr a răspuns:

Interesanta intrebare.laughing
In momentul asta injuraturile mi se par o prostie spuse fara nici un rost.Insa in momentul in care ma simt atacata nu ma pot abtine si incep sa injur. Dupaia' realizez ce porcari am putut sa spun.laughing

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ce părere să am? Nu îmi plac, nu le folosesc. Te poți exprima și printr-un alt mod, nu numai înjurând.

| MissmysteriousS a răspuns:

Buna; ce parere am despre injuraturi...>?,mi se pare o mare prostie a oamenilor,din orice greseala a lor incep sa injure fara sa gandeasca la ceea ce spun,altii incep sa injure deoarece vor sa par,,smecheri'' si acest lucru ii par superiori,sincer daca as avea cum,persoanele care injura,le-as pune elastec la mana si de cate ori ar ijura ia-s pune sa traga de acel elastec, dar asta le spun celor care injura tot timpul nu tuturor persoanelor, ca fara sa vrei mai scoti un cuvant urat din gura...

| ankadella a răspuns:

Înjurăturile sunt un mod vulgar de a te exprima faţă de o fiinţa, n obiect etc. Uneori nu e bine sa le foloseşti dar dacă nu e poţi abţine. asta e!

| anonimul a răspuns:

E o metoda interesanta de eliberare a nervilor.in loc sal bati pe unu mai bine in injuri...cum ar spune primarulul Vanghelielaughing, funda?

| Aოтuu a răspuns:

Mda,gogomănie laughing

| alexa_9610 a răspuns:

laughing ce raspunsuri aveti totioh go on acum incercati sa va faceti p sfintiioh go on datii tot felul de raspunsuri ca e o prostie ca e o gresealaoh go on da nu exista om sa nu injuurewinking pana si copii mici stiu sa injure asa ca nu mai vorbiti atat ca sunt sigura ca nu exista sa nu fi injurat vreodatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una excelentă.
Depinde, unele sunt vulgare, altele nu. Mă descarc nervos cu ajutorul lor. Toată lumea înjură, unii recunosc sau nu, dar în gând sigur o fac.
Îmi plac alea subtile, nu cele spuse pe față. Sunt mai interesante și dureroase. Alea vulgare... dacă atât îl duce capul, mă amuz pe seama lui că nu e în stare să mă rănească altfel decât folosind niște replici second hand de Obor.

| cLeriQue a răspuns:

Injuraturile reprezinta cel mai bun mod de descarcare sufleteasca.dar spuse singur, fara sa te auda altii sau cei carora le sunt destinate laughing