| LucianP a întrebat:

Salut.ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy fit gt-s5670? vreau si eu cateva pareri daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| ella113 a răspuns:

Eu am si pana acum sunt multumita de el chiar daca se mai blocheaza (dar nu e asa inervant) si cel mai mare minus pe care il are e bateria tine foarte putin.......bn de fapt asta este cel mai mare minus la toate smart-urile

4 răspunsuri:
| Alexiiis3 a răspuns:

Iti spuun cu toada sinceritateaa ca e cel mai buun telefon love struck rolling on the floor. Il ador. love struckxx! Functioneazaa foarte bine si arataa

| LucianP explică:

Stie cineva cum pot face retea wi-fi de pe pc-u meu? am net prin fibra si inca ceva, cum pot face gps-u sa functioneze.merci anticipat!:*

| LucianP explică (pentru LucianP):

Am aflat lt wi-fi ce se face.acum am alta problema big grin.stie cineva link de download facebook for android 2.2? intai sa il descarc in pc apoi sa-l trimit in tel prin usb happy

| LucianP explică:

Vreau si eu app pentru camera daca stitihee hee