| nicolaenistor a întrebat:

Salut ce parere aveti despre tineretul in ziua de azi adica ce vitor poate sa isi faca in ziua de azi in Romania

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Mai sunteți mulți? Toți vă credeți genii că știți să criticați "copiii din ziua de azi" și descoperiți apa caldă dându-vă seama că-n România "viața-i greu și dificil".
Nu ești deloc mai deștept plângându-te.

6 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Chiar te intereseaza?

| roxkiss a răspuns:

Sunt de acor cu cele spuse, eu am 15 dar inteleg toata situatia, se injura pe strada, fete de 12 11 10 13... intreaba prin reviste daca pot face primul act sexual, nu invata, se comport urit, nu le pasa decit de fun** lor striga si isi palesc parintii.e groaznic.

| roxkiss a răspuns:

Ma bucur ca esti de acord )))

| SASergiu a răspuns:

Majoritatea tineretului ....ehh ce sa zic multi se cred jmecheri cu figuri multi nu invata ....ghiulesc [bine eu sunt una dintre exceptii adica opusu de mai sus]. Viitorul Romaniei nu stiu ce sa zic cu astfel de copii

| DanielaMaria22 a răspuns:

Romania va avea un vitor destul de rau avand in vedere purtare adolescentilor.