| Cherry_9828 a întrebat:

ce planuri aveti pentru vara aceasta? big grin

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai vreau sa plec pe la tg-jiu la veri mei sa stau pe acolo vreo saptamana ca mai mult nu am cum ca o sa mi se facaaa suuuuuuuupeerr dor de iubi. dupa aia as vrea sa merg cu el la maresad macar pentru o zii sad sa vdm marea impreuna sa facem pozeee sa fie plimbari sub clar de luna day dreaming oricum o sa ma duc dar sper sa fie tata de acord sa il ia, in mare parte e da e mai greu cu mamilaughing si sa stau cu el mereu afaraaa nu ca nu as face astalaughing o sa ne plimbam cu scuteru ce sa zic... u ce o sa faci?:*

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Sa morr...

| Drauzy a răspuns:

Munca, munca si iar munca sa ajut familia sa mai plateasca unele datorii si apoi daca mai ramane distractie big grin

| A4TECHH a răspuns:

Ce planuri ca de obicei sa ies cu prietena, mare e. t. c