| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac dacă sunt tupeist cu baietii(într-o cearta) și cu fetele cam deloc? Mai mult sunt genul care le înjur.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu ai de ce sa fii tupeist cu fetele, ca-i mai bine sa fii delicat, bland, respectuos, fiindca vei castiga mai mult.

| Vasilegabriel1246 a răspuns (pentru Violleta2022):

Fiindcă la toate le plac băieții rai

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vasilegabriel1246):

Ai o parere total eronata!
Pentru 2-3 proaste sau curvulite, nu trebuie sa generalizezi, fiindca esti foarte departe de adevar!
Nu toate preferam barbati rai, duri, violenti sau golanasi.
Marea majoritate suntem fete/femei nromale, care preferam barbati normali.

| Andreeush a răspuns:

Cu o asemenea atitudine nu o să te placă fetele.

| mastadont a răspuns:

Pe băieți poți să-i înjuri că majoritatea nu te supără. Dar nu fii mitocan cu fetele dacă vrei să-ți meargă bine în dragoste. Credemă, o să treacă și perioada asta cu înjuratul, e doar un moft. O să vezi că în viață ai doar de pierdut dacă înjuri.

| aneliram a răspuns:

Mai bine...

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Mai bine fi rau cu baietii, pentru ca altfel te cred prostuț, si delicat cu fetele.

| Vasilegabriel1246 a răspuns (pentru aneliram):

Tu sau ele?

| S8N a răspuns:

Majoritatea sunt tupeisti la multe chestii dar ingheata cand trebuie sa vorbeasca cu o fata.
Singurul lucru care il poti face e sa iti lasi frica la oparte si sa vorbesti cu cat de multe fete poti. Nu neaparat pentru relatii sau sex sau ceva, poti sa incepi usor cu conversatii la intamplare. Cand te vei obisnui cu fetele, iti va fi MULT mai usor sa vorbesti cu ele si sa intrii din discutii "riscante".