| nuamnume8329 a întrebat:

Salut, ce se întâmpla daca din greseala am sunat la taxi si dupa nu am putut sa il mai iau? Dar el a venit dupa mine

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ți-ai luat niște înjurături și cam atât

| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să-l suni să-ți ceri scuze și/sau să plătești deranjul (exprimat in km) Așa e de bun simț

| nuamnume8329 explică (pentru sierra1):

Salut, cred ca asta o sa fac dar din cate am înțeles este posibil ca poate sa imi fi dat deja numărul ca sa imi trimită o amendă

| sierra1 a răspuns (pentru nuamnume8329):

Noroc!

| Adry05 a răspuns (pentru nuamnume8329):

Nu primești amendă laughing) și nu e cazu să suni, oricum îți răspunde centralista și nu-i pasă ăleia să stea să caute ce taxi ți-a trimis și să-i transmită. Stai calm că nu ești singuru care a făcut asta, nu-i ok dar mă gândesc că ai avut un motiv să nu-l mai iei