| Norberth a întrebat:

Ce se intampla daca te joci la pacanele sub 18 ani.

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Nu înveți sa fii responsabil, iar acest lucru te va afecta în viață. Îți va afecta relațiile cu cei din jur și te va face sa îți pierzi, în timp, respectul de sine. E important sa înveți sa muncești în mod cinstit.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

18-90 de ani - pacanele = psihopat = parazit zombi.

| AdrianTzar a răspuns:

O să îți fie greu să te lași mai târziu. Mai bine le lași acum.

| kta1999 a răspuns:

E rău că prinzi mania asta de mic, incearca să te Lasi că nu e bine deloc. Sau dacă te prinde poliția îți da si ție amendă, dar si barului în care ai jucat.Ai grijă