| Eusunt132 a întrebat:

Salut, ce se intampla daca un minor i-a o pastila de xanax fara sa fie bolvan pentru asemenea pastila. Ce poate patii in cel mai rau caz?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minorul nu are de unde lua aceasta pastila xanas, care este prescrisa de psihiatri, oamenilor cu adeavarat bolnavi psihic, fiindca au efecte secundare adverse, destul de serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poate avea stari de ameteala sau letargie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa adoarmă laughing Dacă ai ceva important de făcut, sigur vei rata ocazia de a face ceva, mai ales dacă e de 1 mg.

| andreipaskk1 a răspuns:

O sa iti simti degetele ca nu sunt ale tale limba ciudat o sa adormi da nu o sa fie un somn odihnitor si cel mai probabil o sa dormi vreo 12 ore, sunt niste gunoaie care iti dau dependenta