| XxR0botzelXx a întrebat:

Ce site-uri cu concursuri online cu premii marfa(telefoane, tablete, laptopuri, etc) stiti? Va rog repede cel mai bun site primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| euady100 a răspuns:

Http://mp3fustangiu.com/concurent-euady100.html uite aici. Da-mi si mie un vot si mai trimite si tu la prietenii tai sa dea vot te rog frumos. Si inregistreaza-te. Este un laptop un iphone Nokia n95 si altele. Mersi frumos. Astept sa iti dau si eu vot.

| Anita1987 a răspuns:

Salut. stiu ca deja este tirziu dar poate mai este interesat cineva in astfel de concursuri. Puteti sa-il incercati pe asta www.familymoments.ro/contest/
Este un concurs cu vot pentru poze si poti cistiga acum o rama foto digitala sau un breloc chei rama foto digitala.