| nedumeritu a întrebat:

Ce siteuri stiti prin care poti face bani prin afiliere? adica sa pun reclamele lor pe site-ul meu si profitul sa creasca la fiecare click. Gen google adsense.

2 răspunsuri:
| myself405 a răspuns:

Eu am descoperit cel mai performant si simplu de folosit site de afiliere. Plata se face direct prin virament bancar. Merita incercat, dureaza 2 minute sa va faceti cont de afiliat si sa puneti bannerele pe site-ul vostru. http://banidinafiliere.ro

| kostasx2 a răspuns:

Http://www.crakrevenue.com/? referer=1071013