| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce smartphone imi recomandati de la Vodafone,Orange,cosmote, care sa aiba pretul de maxim 450 lei la un abonament care sa nu depaseasca 10 euro? Putei dar orice smartphone care se incadreaza in cerintele mele dar preferabil ar fi sa fie unul cu un ecran de minim 4 inch.

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!

Uite nişte telefoane smartphone Care se încadrează în cerinţele tale (Am să-ţi dau câteva detalii despre telefon dar dacă vrei să şti mai multe intereseazăte de pe net):

1. Telefon mobil Allview A5 Duo, Dual SIM, Black
449, 99 Lei
12, 00 Lei/lună

Cu abonament date de la 29, 99 Lei

2. Telefon mobil ZTE Blade III, Black
449, 99 Lei
12, 00 Lei/lună

Cu abonament date de la 1499 Lei

3. Telefon mobil E-Boda Rainbow V40, Dual SIM, Black
469, 99 Lei
12, 53 Lei/lună

Cu abonament date de la 49, 99 Lei

Toate cu Sistem de operare Android, au peste 5 inch.
Sper că te-am ajutat.
O seară frumoasă!