| djpro2012 a întrebat:

Ce solutie/crema imi puteti recomanda pentru acnee?
Pe langa 3 dusuri zilnice am mai folosit Zineryt dar nu am vazut niciun efect. Acum 2 zile am inceput sa ma dau cu otet si am vazut ca s-au mai retras dar chiar nu de tot.
Altceva pentru aceasta acnee?

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Cunosc o fata care are aceeasi problema cu acneea, a folost si ea Zineryt dar degeaba.Mai este o crema, Skinoren care este destul de buna dar nu e cine stie ce... Stiam inainte o lotiune Clear Skin sau ceva de genul, este foarte buna!

| Patricia96 a răspuns:

Bunăăă.încearcă cremă de gălbenele..si nu te mai da cu toate prostiile ca nu-s bune

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Incerca argilawinking Este foarte buna>big grin