| RaduPC a întrebat:

Ce stiti despre aurolac? Este adevarat ca unii oameni se drogheaza cu acest produs? Daca este adevarat atunci ce efecte are?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Perlandezul e un lipici cu care se drogheaza aurolacii.
Iti da halucinatii acest drog, ramai cu un gust de lipici in gura si nu mai stii pe ce planeta esti.
Te rog eu nu incerca, iti distrugi creierul si stomacul si ficatul.

1 răspuns:
| SELLU a răspuns:

Buna! Aurolacul este un fel de vopsea cu bronz argintiu care are efecte halucinogene! In general sunt tigani, boschetari care isi pun in punga acest lac si trag. Cand tragi din punga simti ca nu iti mai este foame, sete, frig etc.