| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Ce telefon sa mi-au dintre urmatoarele modele:Samsung galaxy note2/Iphone 5/Samsung galaxy camera/Samsung galaxy s 3? Il vreau pe cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Flaviia16 a răspuns:

Daca dispui de suficient material... Samsung galaxy note2 e cel mai bun happy in nici un caz nu se compara cu iphone 5

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai batalia se da intre Iphone 5 si Samsung galaxy note2.Fiecare areau plusurile lui, daca esti o fire mai artistica atunci sigur ti s-ar potrivi al doilea. Daca vrei unul mai practic si cu multe aplicatii si lucruri din astea atunci primul.

| TestPetrut a răspuns:

Cele mai bune sau Samsung galaxy s 3 si note 2 dar note 2 e cam mare nu prea o sa ptoi sal tii in mana etc cel mai bun note 2 si s3winking