| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Salut, ce țigări slim sunt bune pentru începători?

3 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Daca nu te-ai apucat pana acum de fumat, nici nu incepe, te rog. Sunt groaznice consecintele fumatului pe toate planurile, medical stii preabine, cancer, ingrosarea vaselor de sange si de aici probleme cardiace, pete pe plamani, vei incepe sa tusesti si sa flegmezi in fiecare dimineata, economic iti va ruina buzunarul apoi vei fi conditionat in permanenta din cauza acestui obicei dezgustator, nu poti fuma mereu cand ai pofta, de examplu la locul de munca, in aeroport, in nici un loc public de alfel. In plus pute dupa tine ingrozitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o țigară nu este pentru începători. Mai bine fără țigări. Mai sănătos

| TristanTzara a răspuns:

Sfat de la fumător: dacă ești începător, nu avansa, lasă-te; fumatul nu e bun nici pentru sănătatea ta nici a portofelului tăuwinking