| booogdanz a întrebat:

Salut, ce trebuie sa faca un ajutor de ospatar. dar mai detaliat, cineva care a fost

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal. eu cand am fost eleva am facut practica la un restaurant am fost ajutor de ospatar si sincer doar ajuti la servit clieti aproape faci ce fac si celanti angajati!

| booogdanz explică (pentru Axys):

Cineva mi-a spus ca strang dupa clienti si daca este mai iau unele comenzi. e adevarat? big grin

| Axys a răspuns (pentru booogdanz):

Us ajutot de osparat ca sa stii face mai multa treaba decat un ospatar si tu vei ajuta si in bucatarie si o sa te pun asi la spalat vase o s avezi pentru ca si eu am facut la fel happy

| booogdanz explică (pentru Axys):

Mersi. deci in principiu debarasez masa, spal, si am auzit ca mai iau daca este o a doua comanda