| Claudiu666 a întrebat:

Salut,cei ageri la mine si care au dificultati cu banii sau vreau sa aiba si ei ceva banuti de buzunar poti sa faca cateva mil nu te imbogatesti dar faci 2-3 mil pe luna asta depinde de tine sa va spun cum incepe,Egzista o agentie de turism numita t.o nu spun ca poate imi sterge intrebarea, aceasta agentie de turism,atractii turistice ucm ar fi hoteluri muzee monumente si altele,voi ce trebuie sa faceti: puteti sa scrietii opini despre monumentul din orasul dumneavoastra sau sa puneti poze facte doar de dumneavoastra altfel va spuspenda contul de luati opinile de pe siteuri si pozele dar puteti sa cautati pe net anumita atractie si sa extrageti ideiile principale si sa schimbati cuvintele si atunci este bine,deci cei care s-au plictisit de jocuri si au si ei nevoie sau vreau sa si puna deoparte sau sa fie mandrii parintii de el poate sa faca in felul asta, Acum care este interesul meu, odata ce va aduc eu pe voi pe siteul acesta eu o sa pot face mai usor banii dar puteti sa aduceti si voi la randul vostru [imi cer din suflet scuze ca postezi la adolescenti imi pare rau nu ma injurati] dati add: hageaclaudiu si o sa va ajut cu toate detaliile

1 răspuns:
| BlackVeil a răspuns:

Cu 2 milioane nici la c*r nu pot sa ma sterg.