| butterfly2013 a întrebat:

Salut, cei care aveti Nokia XP2 sau orice tip de nokia nu stiti cum se pune cod la mapa< cu muz, cu video, cu poze, etc>?

1 răspuns:
| NorbertNorbert96 a răspuns:

Eu nu cred ca se poate pune la telefoanele Nokia, am si eu un telefon Nokia X3, am incercat si eu sa pun cod la mapa, si nu stiu ce prostii am facut acolo si mi-a cerut COD PIN, am incercat eu sa bag cateva coduri acolo si dupa a treia incercare mi s-a blocat cartela Orange. Eo asa stiu ca numa Samsungurile au asa ceva.big grin