| Filiip111 a întrebat:

Salut, cine a mai auzit fantome gen pași târâiti pe zone la șine de tren?
Sau nu stiu faze nasoale de genu când ești cu prietena/prietenul și vrei zona fără oameni și liniștite, dar în spatele liniște se afla duhuri necurate și multe altele

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce fumezi când auzi fantome și duhuri necurate?

| Filiip111 explică (pentru suntserios):

Boy, pomenește ți morții care crezi ca s in iad, gen în locuri mai pustii și vezi dacă nu îți dau semne rolling on the floor) de fumat nu am fumat atunci

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu stiu sa fi auzit cineva asa ceva. Spun asta facand aluzie la persoanele intalnite de mine, nu cazuri neintalnite pe Youtube sau chestii de genul.

Odata parca mi-a zis bunica de ceva drac le la poarta pe la ea, in rest nimic.