| anonim_4396 a întrebat:

Cine abia mai asteapta vara pe acest site in afara de mine eu astept in special luna august dar si iunie iulie. dau funda la cele mai multe detalii legate de ce abia asteptati vara. Eu abia astept vara deoarece in august vin parintii mei din strainatate si iunie si iulie le astept deoarece mai plec pe la tara :X.

1 răspuns:
| faaalyoana a răspuns:

Ma bucur pentru tine...si eu astept pastele pentru ca voi revedea o persoana draga mie.