| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum se trimit poze/melodii de pe telefon pe calculator?batting eyelashes happyMultumesc!happy
Dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

1. Cu softul telefonului, instalezi aplicatia de pe CD si apoi cauti in acel program ceva de genul "Send files from phone to PC"
2. Prin bluetooth (daca ai pe calculator asa ceva), iti cauti telefonul, bagi nu stiu ce cod cand iti cere si dupa te descurci. Sa nu uiti sa activezi bluetooth si pe telefon happy

8 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Poi exista 2 modalitati:
Prin Bluetooth, si prin cablu USB[sau cablu de date]

| Cryss_2345 a răspuns:

Iti trebuie cablu de date la telefon...si instalarea lui...si daca ai aceste doua lucruri.mai departe e usor. sper ca te-am ajutat.

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pai, ai nevoie de un cablu USB+un CD care contine programul specific telefonului tau. Dupa ce il instalezi, va fi simplu sa le trimiti.

| MiHaI a răspuns:

Pai daca ai cablu de date poti sa bagi din tel in calc sau daca ai card si cititor de card bagi cardul in cititor si apoi bagi cititorul in calcwinkingfunda?batting eyelashesbatting eyelashes

| Nechaty a răspuns:

Buna Daca ai bluetooth pe calculator poti sau daca nu cu cablu de date.bft...

| secret_2599 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai se poate prin mai mult modalitati. Cateva Cablu USB, Bluetooth, Card Reader.

| abbiteiubeste a răspuns:

Pai trebuie sa ai cablu sau bluetooth la pc

| sKiLL_9369 a răspuns:

Cun Bluetooth sau cu un cablu de date

Astept Fundabig grinbig grin