| adrianmatei a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum pot scapa de grasimea de pe abdomen si piept? nu am foarte multa, dar este enervanta. cel putin pentru mine

2 răspunsuri:
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Sincer daca inlokuiesti painea prajita cu cea normala, si mai faci ceva abdomene e oke, cel putin la mine merge, dar mai am un sfat referindu-ma la slabit, chiar daca nu prea e cazul tau: munka. e foarte benefica. de la 64 de kg am 50 in 5 luni de munka. big grin

| celnegru a răspuns:

Cam greu sa dai jos doar dintr-un loc. Daca tragi de fiare iti intaresti musculatura sub stratul de tesut adipos, grasime, dai putin din ea jos, dar nu destul. Incearca alergat, inot,
ture cu bicicleta si tot felul de exercitii de genu(iti sugerez sa nu incerci benzile si chestiile alea de pe teleshoping, nu dau nici un rezultat).Sa nu te astepti la un rezultat extrem de rapid.Este importanta si alimentatia, petru partea asta iti sugerez sa consulti un nutritionist.