| Rasvet a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o felicitare pentru iubit de zi de nastere? Dar va rog nu, de pe internet.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foarte greu să scrii o urare frumoasă de la mulți ani, mai bine să vii cu una făcută de niște străini care n-au nicio treabă cu voi, jalnic.

| darrio2007 a răspuns:

Tii „mult" la el daca ceri alte pareri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si cum facem? iti trimitem din posta? nu de alta, dar TPU tot pe internet e

| Andreeush a răspuns:

E iubitul tău, deci normal ar fi să îi scrii în acea felicitare tot ce simți pentru el, ce reprezintă pentru tine.