| danycsbraila a întrebat:

Salut cine ma pote ajuta si pe mine cu cateva informatii referitor visa america, suma exacta de bani pe care trebuie sa o am in cont? pentru a putea ajunge in america. multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Bună! Eu te pot ajuta, cred. Pentru SUA nu cred că trebuie să ai o sumă fixă în cont. Trebuie să demonstrezi că ai unde sta, mergi la cineva sau că ai bani suficienți să te descurci pentru o perioadă de 2-3 luni, asta dacă nu îți găsești loc de muncă. Banii nu sunt ficși pentru că diferă prețurile de la un stat la altul. Eu am cetățenie aici dar când niște prieteni au venit aici, am făcut invitație pentru ei. Dacă mai ai alte întrebări, scrie-mi pe privat. Numai bine!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca este o suma exact? uite 1323$.

da ce faci daca mai ai nevoie de 3$ sa iti iei o apa? te intorci din drum?