| Marius_1376 a întrebat:

Salut, cine stie un hack la dragon city facebook?

5 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

Cheat engine, dar nu-l lua ca are virusi, eu un pc l-am stricat din cauza luiwinking ia si joaca asa ca este mai binewinking

| Sh4Dow a răspuns (pentru aLeXsNs):

Nu are frate nici un virus laughing... e doar un program de modificat memorii.

| aLeXsNs a răspuns (pentru Sh4Dow):

tongue, atunci de ce nu ai raspuns tu inaintea mea?

| Sh4Dow a răspuns (pentru aLeXsNs):

Wtf. acum am vazut ca am raspuns la cateva minute dupa tine. Pai simplu nu am vazut intrebarea ^^.

| aLeXsNs a răspuns (pentru Sh4Dow):

Lasa frate nu conteaza, nu avem si noi ce face pe la 00, eu acum am observat ca am raspuns la 00:00 laughing