| kati3mary a întrebat:

Salut,copii happy
Anul asta m-am transferat de la clasa mea, 8A, la clasa 8B. Am vorbit cu doamna director,si a spus ca e in regula, asa ca am inceput anul scolar alaturi de cei de la a 8B. Mai trebuie doar sa aduc cererea de transfer,dar nu stiu cum s-o redactez,si nici nu stiu ce motiv as putea scrie; m-am transferat pentru ca,atunci cand am colegi noi,invat mai bine,si chiar am nevoie de note mari la evaluarea nationala. Deci, cum sa scriu? Si motivul transferului...il scriu pe asta? Cum sa il scriu pe asta? :\
Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| gorigoscop a răspuns:

O.o lenes o cauta pe net in clasa a 7 a te invata cum sa faci o cerere

| kati3mary explică (pentru gorigoscop):

Crezi ca daca gaseam, mai intrebam? :o