| BitKode a întrebat:

Salut.Cred ca stiti ca a inceput socala si vreau sa va spun ca sunt multi tigani in scoala.Am si eu 2 in clasa (eu sunt a VIII a) si nu stiu cum au ajuns in clasa asta pentru ca ei nu stiu nici sa scrie nici sa citeasca.Nu ii suport sunt niste tigani borati azi unul a venit cu bata la scoala si a lovit un baiat de a 5 a cateva ore a fost zarva iar cand am plecat s-a uitat tot.De ce se intampla asta. Duminica au venit mascatii la ei in tiganie (sunt separati de romani dar ei invata tot la scoala mea deoarece a lor s-a desfintat) si unul a scos o maceta si vrut sa taie un politist iar ala i-a dat cu cotul in gura. Tiganul a zis ca isi scoate certificat medico-legal si ca da in judecata politia.Eu il vreau pe Hitler inapoi sa ii omoare pe toti.De ce ei trebuie sa faca legea, de ce noi nu facem nimic pentru ca suntem prosti. Daca as avea putere i-as pune sa aleaga parasesc tara sau vor fi impuscati.Prea multa egalitate li s-a urcat la cap.La scoala au spus ca facem discriminare ca ei sunt romani (un prost a putut sa ii numeasca asa)numele de roman trebuie purtat doar daca esti curat 100%. Tara noastra este facuta de ras de ei cu manele si furturi.Va rog nu postati ca sunt si ei oameni si ca sunt si buni (singurul tigan care cred ca isi castiga painea muncind este connect-r pe el chiar il respect)Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba... am intalnit si eu genul ala de tigani, si in privinta asta sa zicem ca sunt de acord cu tine, insa ai cam sarit calul cand ai spus despre englezi... francezi etc. Daca si ei ar zice asa despre noi ne-ar da afara din tarile lor si adio locuri de munca, ordine, respect si incredere; si asa e scandal mare peste tot.
Si da, majoritatea si-au facut parere proasta din cauza tiganilor si toti cred ca tigani sunt doar in Romania, dar sunt si tigani polonezi si bulgari...
na,'ce sa si faci?' lasa-i naibii tu continuati scoala si vei putea pleca din tara asta daca nu cumva o sa primim toti ordin de restrictie in alte tari laughing

| BitKode explică (pentru anonim_4396):

laughing chiar ca si in privinta cu englezi, francezi am spus ca nu pot purta numele de roman poate doar daca au cetatenie.Si spune-mi si mie cum sa inveti daca ei vorbesc mereu si nu poti sa intelegi nimic mai ales cand se cearta cu profesorul (si tiganul ala care m-a batut avea vreau 17 ani)dar nea ce sa si faci

| vlad89c a răspuns (pentru BitKode):

Pai lasa ca pleci la liceu si scapi de ei.
ori cum era un banc: -de ce nu se leaga nimeni de tiganul din a 5-a C?
-pentru ca il are pe taicasau in a 6-a E laughing

| BitKode explică (pentru vlad89c):

laughingmersi pentru raspunsuri cred ca nu o sa ii mai bag in seama. Oricum la liceul unde o sa dau eu nu intra nici un tigan. poate 1-2.Tie iti dau funda.

| vlad89c a răspuns (pentru BitKode):

Lasa-i sa fie asa cum vor, ca peste 2-3 ani ori o sa fie batuti de smecheri adevarati ori o sa fie pe la inchisoare ca o furat prezervative folosite de la maicasa si taicasau.

| BitKode explică (pentru vlad89c):

laughinglaughinglaughing nu mai pot de ras cu faza cu prezervative si am modificat intrebarea nu mai scrie de englezi si francezi.

| vlad89c a răspuns (pentru BitKode):

Oklaughing nu era asa mare problema ori cum.
v-am lasat ca maine am ora cu un profesor comunist

16 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Daca ar treai Hitler pustiule parintii tai ar manca **** pentru 2 lei,daca intelegi ce vreau sa spun! Adica,el vrea sa cucereasca tot,tot,tot si el a pornit la drumul lui cu o singura concluzie:Rasa ariana e mult superioara noua, romanilor, tiganilor, evreilor, ..etc...El ucidea tigani din prostie, ipocrizie! Tu nu cred ca ai vazut pana acum o victima a rasismului, te-ai pisa pe tine de plans! Din cauza asta au auns tiganii sa se comporte urat, din cauza voastra, rasisti nenorociti!

| BitKode explică (pentru Medema):

Prietene eu as accepta sa mor daca as sti ca pe pamant nu mai exista nici un gram din rasa aia.Numai bine,

| BitKode explică (pentru Medema):

Rasist nenorocit. Se vede ca tu esti genul care le suge *** tiganilor pentru ca au "valoare" Numai din vina voastra am ajuns asa, sa ne fie frica sa mergem la scoala. Doamne ce oameni, in loc sa ne sustinem ca suntem aceeasi rasa tu ti cu tiganii, dar cred ca si tu esti un fel de coloratwinking White and proud 14

| Medema a răspuns (pentru BitKode):

Cu astfel de oameni nu am ce discuta, esti un om ratat, daca eu le-o sug tignailor inseamna ca tie ti-o baga in. si in. ca la ce harfe ai sunt sigur ca ai doua gauri!

| BitKode explică (pentru Medema):

Eu nu ii suport ma, sa iti intre in cap.

| Crucified a răspuns:

Connect-r este tot un jeg ca restul ţiganilor. Comercial.

| HueyFreeman a răspuns:

Stai linistit ma puta, ca nu-i numai vina lor, este si vina noastra. Si totusi, parca mai bine tigani decat cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit gasesc si eu pe cineva care sa gandeasca ca mine, jur ca i-as gaza pe toti tiganii astia infecti sua daca nu sa se nasc aun nou Hitler si sa-i omoare el pe toti cum i-a omorat Hitler pe evrei. Asa ceva nu se poate, aia in Bucuresti se plang ca au maidanezi pe strada, ei bine, si eu ma plang ca pana la scoala trebuie sa dau de cel putin un tigan care trebuie sa comenteze ceva chiar daca nu ma cunoaste, dar eu pot face ceva? Nu pot, ca eu sunt singur si el mai are 3 echipe de fotbal acasa. Nu exista suficiente glaonte pentru toti retardatii astia care traiesc doar pentru a face rau altora.

| MisFit20 a răspuns:

Sunt si alti tigani care isi castiga paine muncind, doar pentru ca ai intalnit tigani de teapa astora nu inseamna ca toti sunt la fel, asa cum nici romanii nu sunt la fel. Inceteaza sa mai judeci, pentru ca atunci cand esti judecata tu o sa intrebi de ce, plus de asta nu da-i dovada de mai multa inteligenta decat ei daca ii judeci, poate au avut motive poate nu. Ca fapt divers, nu te procupa de lucruri ce nu te privesc in mod personal si direct, si nici nu te scandaliza daca nu te privesc. Numai bine,

| BitKode explică (pentru MisFit20):

Nu ma privesc nu am vrut sa spun dar in clasa a VII a m-a batut un tigan doar pentru ca nu i-am dat un pix (pe ala il aveam) acum tot ala a dat si cu bata in baiatul ala.Din pura curiozitate da-mi si mie un exemplu de un tigan in afara de Connect-r care chiar face ceva pentru bani.Langa localitate mea locuiesc foarte multi tigani cam 30 % din intreaga comuna si nu suntem mici 7 sate + tiganii si nu am vazut vre unul sa munceasca au pacalit un spaniol cu 10000 euro pe fier care nu exista.De asta nu suport ca traiesc bine pe seama altora.Cred ca nu intelegi daca tot le iei apararea.Numai bine,