| ldhvsaldhvo a întrebat:

Salut..credeti ca fetelor le plac baieti cu ochelari de vedere? Astept parerile voastre...

3 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Vred ca da sau cel putin eu am o slabiciune pentru baietii cu ochelarii dreptungiulari de aia normali sunt asa dragut ma topesc numai cand ii vad (trebuie sa arate si elputin dragut nu nmai sa poarte ochelarii)

| AtateaConditii a răspuns:

Depinde de fiecare, unora le sta bine altora nu.Depinde si de ramă ca degeaba vezi un baiat frumos cu rame de ochelari ca la Harry Potter.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu le ar placea atunci jumatate din barbatii din lume ar fi singuri.

pe langa asta e o moda acum cu ochelarii, toti poarta sa para ma inteligenti sau habar nu am de ce.