| Elly_Lazarica_Alex-Lov_1987 a întrebat:

Salut cu pot conecta havarboardu la aplicarea hoverboard smart balance nu mi-l găsește pe aplicație exista un anume mod de conectare

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil prin bluetooth.

| ralbk a răspuns:

Asigura-te ca hoverboard-ul si dispozitivul tau mobil sunt incarcate si pornite.

Descarca si instaleaza aplicatia dedicata pentru hoverboard-ul Smart Balance de pe magazinul de aplicatii al dispozitivului tau mobil. Asigura-te ca utilizezi aplicatia oficiala si compatibila cu modelul de hoverboard pe care il ai.

Deschide aplicatia si activeaza functia Bluetooth pe dispozitivul tau mobil. Asigura-te ca Bluetooth-ul este activat si ca hoverboard-ul este in apropierea dispozitivului tau.

Porneste hoverboard-ul si cauta in aplicatie optiunea de conectare/dispozitive disponibile. In functie de aplicatie, s-ar putea numi "Conectare hoverboard" sau "Descoperire dispozitive".

Selecteaza hoverboard-ul tau din lista de dispozitive disponibile in aplicatie. Asteapta cateva momente pana cand se realizeaza conexiunea intre hoverboard si dispozitivul tau mobil.

Dupa ce s-a realizat conexiunea, ar trebui sa poti controla hoverboard-ul prin intermediul aplicatiei si sa accesezi setarile si functiile disponibile.

Daca aplicatia nu gaseste hoverboard-ul sau intampini probleme in procesul de conectare, contacteaza asistenta tehnica a producatorului pentru asistenta suplimentara.