| Bellee a întrebat:

Salut cui in place justin bieber si de ce? Si cui nu ii place justin bieber si de ce?

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Mie, d-aia.

| mFlorian a răspuns:

Nu am nimic cu JB, am ceva cu fanii astia ipocriti care il vad ca pe un geniu, ca pe un artist si-si spun ca asta e cel mai bun cantaret din lume cand ei nu am auzit altceva in viata lor patetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a zis ca este Kurt Cobain al generatiei noastre. Ai tu vreo idee cine este Kurt? Nu prea cred.winking

| Denis777 a răspuns:

Nu imi place, de ce? arata ca o panarama si nu sunt pe invers.

| dany2696 a răspuns:

Nu imi place si lalala laughing