| Marius2001Pop a întrebat:

Salut!
Cum ajung din Piata Mare, Sibiu la Shopping City Sibiu, unde este cinemaul Cineplexx?
Ce autobuze trebuie sa iau, unde sunt statiile?
Inapoi (de la Shopping City la Piata Mare sau in apropiere) trebuie sa iau autobuzul 15?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Prin Piata mare din Sibiu nu trece nici un autobuz. Autobuzul 15 il iei de la Policlinica de adulti.
De la Sala Thalia (mai aproape de Piata mare) potilua autobuzul 2. Dar te lasa departe de Shopping City.

| Marius2001Pop explică (pentru Iote):

Nu vreau fix din Piata Mare. O statie din apropiere. Am vazut ca pe Constitutiei pot lua autobuzul 15 si ma duce la Shopping City.

| Iote a răspuns (pentru Marius2001Pop):

Ok. Il iei de acolo. Oricum are plecarea din gara.

| Marius2001Pop explică (pentru Iote):

Multumesc mult!