| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, cum as putea comunica ceva, orice intrebare nimeni nu zice nimic pe mess/Facebook. Am 100 prieteni pe Facebook si nu ma baga nimeni in seama

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Asta inseamna forta Facebook-ului! Asta inseamna sa ai prieteni virtuali. Prieteni este un cuvant prea pretios. as spune cunoscuti.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Incearca mai degraba, sa cauti persoane : din judetul tau de unde esti, ca majoritatea nu vorbesc, sau incearca sa cauti grupuri unde sa mai cunosti si fete, te mai imprietenesti si cu baietii. Bafta!