| claudiustv a întrebat:

Salut cum as putea face eu sa nu vada nimeni cui dau like sau ce comentez pe facebook la alti prieteni de ai mei pe pagina de start la facebook acolo la recent activity

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Print screen: http://postimage.org/image/z9sz692dj/ Apoi dupa ce ai ales Custom La Make this visible to : alegi only me. desigur in meniul privacy settings mai ai alte setari prin care impui restrictii in privinta activitatii tale.;)

| adda_7374 a răspuns (pentru CristianCRS):

Din pacate, setarea asta e doar pentru statusuri, adica sa vedem doar noi ce scriem sus la despre ce gandim, ideea era sa nu se vada cui dam like si ce comentam prietenilor din lista, atat. De cand cu noile setari nu cred ca mai exista optiunea asta, inainte aasa aveam setat si cand am ales interfata timeline mi-au fost activate alte setari.

| CristianCRS a răspuns (pentru adda_7374):

Ok inteleg laughing Si dc imi spui mie asta? Omul nu avea Timeline si a fost multumit de raspuns happy Raspunsul meu era pentru el nu pentru toti utilizatorii de Facebook happy

| adda_7374 a răspuns (pentru CristianCRS):

Nu. Raspunsul este pentru toti care au aceeasi intrebare, doar este un site public, nu era raspunsul doar pentru el. Nu ma refeream la noua interfata, ci am spus ca de cand cu schimbarea asta, au aparut alte setari in cont, si ca nici eu nu stiam cum sa setez sa nu vada nimeni cui ii dau like, ai facut poza la o setare doar despre status, de aceea ti-am spus tie asta. In fine, nu mai conteaza.

4 răspunsuri:
| Cory_Corina_1974 a răspuns:

E foarte enervanta chestia asta nici mie nu imi convine