| ReDope a întrebat:

Salut.Cum as putea face niste bani la 14 ani? Am strans cate putin si mai am nev de 2000 lei sa imi iau obiectul dorit.Mersi!

Răspuns Câştigător
| MaraAlexandra87 a răspuns:

Buna! Cel mai usor mod in care poti primi bani este sa inveti bine si sa ai medii mari astfel incat sa primesti o bursa cat mai mare de la scoala. Nu stiu unde stai si cam cat de mari sunt bursele in orasul tau, dar eu stau in Bucuresti si la mine in sector daca ai media 10 primesti 600 de lei pe luna. Eu am strans intr-un an mai mult de 2000 de lei doar din bursa.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

La vârsta nu poți decât să economisești banii de la părinți, alocația, altceva nu prea ai ce face.