| costinvlad490 a întrebat:

Cum as putea obține acel soft rusesc pentru păcănele?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Ma omul incearca si vrea sa faca bani multi happy

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

PENTRU CA ACUM AM VAZUT CELALALT TOPIC DESCHIS DE TINE, SI AM INTELES CA TE REFERI LA ONLINE: https://www.tpu.ro/......-de-ea-ms/
N-ai cum sa inseli cazinourile online ca doar aia au oameni platiti sa vada daca tu faci menevre, din asta traiesc sa ia banii la prosti, tu vrei sa iei banii la destepti? pai ar muri de foame. Si chiar de ai avea un soft de asta (De care eu unul n-am auzit) daca demonstreaza ca ai fraudat faci puscarie.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Pana acum ai visat că ești compozitor de muzica, savant astrofizician, specialist in economie, expert in IT, patron de club de fotbal si producator de ceasuri de lux. Acum vrei să găsești o metodă de a bate păcănelele.

Unde mai ai loc să pui toate trofeele care-ți atestă geniul?

Răspuns utilizator avertizat
| gogu220 a răspuns (pentru johnnny123):

Dacă a ajuns Vasilica prim-ministru de ce crezi că Vlad nu are şanse? Mai ales că el se şi gândeşte la ce vrea să facă.
Nu ami fi invidios şi lasă băiatul să se afirme.

| johnnny123 a răspuns (pentru costinvlad490):

Numai în 1000? De ce ești modest? Când singura ta ocupație este să te minți singur că ești deștept, poți să spui că te pricepi la 10000 de domenii, nu doar la o mie.

Hai să facem așa: anunță-mă când ai vândut primul ceas cu 7000 de euro, când un articol de-al tău a fost publicat într-o revistă de astrofizică sau când ți-ai înregistrat clubul de fotbal la federație.

Până atunci însă rămâi exact ce ți-am spus mereu că ești: un om rupt de realitate.

| gogu220 a răspuns (pentru johnnny123):

Ma omul incearca si vrea sa faca bani multi happy