| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma bag cu o fata in seama(pe Instagram)?
Cum as putea incepe o conversatie cu ea si apoi sa continuam sa vorbim? Nu ne cunoastem deloc, n-am mai vorbit niciodata, am vazut-o doar o data in viata reala si cred ca ea nu m-a vazut atunci. Nici follow inapoi nu mi-a dat.
Voi ce credeti? Ce mesaj sa-i dau pentru inceput?

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu ai nicio sansa, luand in considerare circumstantele descrise de tine. Nu pe Instagram.
Du-te in realitate la ea.

| Codsssd a răspuns (pentru Plato):

N-ar fi cam ciudat sa ma duc direct la ea daca nici macar nu ne cunoastem?

| Plato a răspuns (pentru Codsssd):

Pai n-o si ceri in casatorie. Inainte sa existe Instagram si altele cum faceau oamenii?
Gandeste-te ce i-ai scrie pe net, apoi du-te si spune-i in cuvinte.