| CinevaUndercover21 a întrebat:

Salut,
Cum as putea sa schimb poza de profil(pe facebook) cu una care
exista deja intr-un album fara sa pierd like-urile?

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Din pacate, nu se poate sa schimbi poza de profil cu alta si la aceea sa ramana like-urile si eu am vrut sa fac asa ceva aveam 70 si ceva de like-uri am vrut sa o pun poza de profil dar n-a mers. Poza de profil nu e tot una cu poza din cronologie la care ai primit like-urile.

| George1998q5 a răspuns (pentru DanielVălean):

Pai si atunci cum toti isi schimba poza de profil fara sa piarda likeurile?

| DanielVălean a răspuns (pentru George1998q5):

Ramane doar la alea care au mai fost fotografii de profil! La restul nu... lol

| Paul_Nuna_1996 a răspuns (pentru DanielVălean):

Dc

5 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

La poza de profil apesi pe schimba fotografia de profil si apare mai jos o lista din care apesi pe alege din fotografii... si o sa apara o lista cu fotografii, daca nu, apesi sus pe foldere si alegi de acolo.

| AnaLove2014 a răspuns:

Dai la tine in cronologie, la poza de profil, dai la schimba poza de profil si apare fa o poza, incarca poze, alege din poze(fotografii) sau sterge, tu alegi alege din fotografii(poze) si dai la poza pe care ti-o doresti.....Succes.