| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum este posibil ca bunicul meu care are 72 de ani, fumator din adolescenta, inca sa traiasca la varsta asta? Am mai avut un bunic care a murit de cancer pulmonar la 50 si 'un pic de ani. Cum este posibil? Si eu sunt fumator de anul trecut insa mi-e jena sa il intreb pentru ca el nu stie ca fumez. Ofer funda la raspunsul cu folos intrebarii. Fara raspunsuri gen "lasa-te" si din astea pentru ca fac ce vreau happy. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Fiecare cum isi are grija de corp. Pana la urma, corpul asta ne tine in viata asa ca eu zic sa-l respectam.
Il poti intreba care e secretul sanatatii lui, n-ar fi nici un apropo direct la faptul ca fumeaza.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă ce vrei. Sa nu cumva sa te duci dupa bunicul ala care n-a fumat.

| Andreeush a răspuns:

Fiecare cu norocul lui, nu toată lumea are același destin.