| daniel_3204 a întrebat:

Salut cum i-mi bag net pe telefon? sunt in reteaua cosmote funda

4 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Suni la relatii cu clienti si intrebi laughing sau nu mai stiu cum era suni la ***** si zice pentru reactivarea cartelei cosmote apasa tasta 1 pentru activare optiuni apasa tasta 2 pentru internet apasa tasta 8 pentru a comfirma activarea internetului apasa tasta 1 daca esti sigur apasa tasta 5 Internetul se va activa in fiecare luna daca ai bani pe sim in scurt timp se activeaza internetul si veti primi un sms la revedere

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Iti iei de la cosmote un abonament care are net inclus si gata. Doar ei iti pot spune exact cat o sa te coste. Iti vor transmite niste setari sau poate va trebui sa schimbi simul pe care il ai acum. In orice caz iti trebuie un telefon compatibil cu internetul.

| daniel_3204 explică:

Am telefon compatibil cu internetul

| usernamed a răspuns:

Suna la 1234 si ia legatura cu un reprezentant cosmote.