| AmyAmaLyAAA a întrebat:

cum pot face pe facebook o pagina(blog personal)?as vrea si eu sa-mi fac una si nu stiu cum .mersi mult!

2 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Te duci la o pagin publica a oricui si in dreapata trebuie sati arate "creeaza o pagina" sh apoi alegi categoria pui informatiile o poza sh atat puppy dog eyes fundoiul?

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!