| ZoZoHeart a întrebat:

Cum s`ai conving pe`ai mei sa`mi fac suvite cu vopsea semipermanenta?
Fundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| miky_9667 a răspuns:

Sincer aceeasi problema am avut-o si eu acum un an numai ca eu vroiam vopsea permanenta n-au fost de acord la inceput deci am folosit de aia semipermanenta.Eu le-am spus ca nu e vopsea care afecteaza parul rau, ca nu il deterioareaza... m-am mai rugat putin de ei si pana la urma m-au lasat deci roaga-te si tu de ei spune-le ca mai multe fete si-au facut si vrei si tu si chestii de asteawinking spune-le ca se ia dupa cateva spalari si gata sper s ii convingi kiss

2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Simplu. ai mai maimi. hai mai tati te rog frumos. ca dp 2 spalari se i-a. si sunt in vacanta. te rooog fac orice... si nuami are ce sa iti faca. sau te vopsesti singura si p urma nu are ce sa iti mai faca. la mine a mers prima variantalaughing

| consiliera a răspuns:

Zi-le ca se duce dupa 3 spalari si gata.Ca esti curioasa sa vezi cum iti sta. Faci poze sa ai amintire.