| St3fan_2335 a întrebat:

Salut.Cum sa fac muschi la mana in afara de sala. Fac deja cu greutati de 2kg ce ziceti e bine fac in fiecare zii cate 100/mana. Am 15 ani. poate stiiti alte metode ceva sau sa fac cu greutati mai mari nu stiu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fratele meu se duce si la sala dar poti face abdomene multe flotari sunt foarte folositoare si sa mananci sanatos.dar fa multe flotari.e bine si cu 2 kgdaca poti fa cu mai mari da e bine si asa.bafta si funda te roghappy:*