| costinvlad490 a întrebat:

Cum sa fac sa obțin mai mulți urmăritori pe Instagram? Cum sa ma promovez in comentarii (de ex ce sa comentez la postările lui selly, Pain, bendeac, smiley, etc)? Ms frumos

Răspuns Câştigător
| Cariba1929202 a răspuns:

Nu prea ai cum sa te promovezi prin alte vedete deoarece sunt peste 200 oameni care fac deja asta prin comentarii. Poti intra pe profilul unei vedete sau o persoana populara si sa dai in lista lor de urmaritori follow la persoane random o sa dea follow back si apoi tu poti sa le dai unfollow dupa 4 zile sau catd vrei. Daca nu vrei asta exista o aplicatie pe aptoide (nu pe magazin play),, Neutrino" Adica o sa apara pe aplicatia aia numele de insta si cei care dau follow tie o sa castige diamante (vorba vine) cu diamantele alea poti pune mai multe anunturi.Sa faci diamante dai la randul tau follow pe aplicatia aia. Nu e periculoasa sigura 99%si nu are virusi mult noroc

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: