| Alexia2727272727 a întrebat:

Salut, cum sa fac un baiat sa vorbească cu mine, vreau sa-l cunosc? M-a observat dar atat.E normal ca in caz ca se uita la mine de cate ori trec sa nu ma caute pe o rețea de socializare? (am verificat si nu a intrat niciodata pe profile) Care e parerea voastră? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Daca se uita la tine, nu inseamna ca stie deja si cum ai numele pe diferite retele de socializare, ce poza ai pus acum 10 ore sau care e culoarea ta preferata.
Poate i-ai parut draguta si asteapta sa vada o reactie si din partea ta, cauta apropiere in viata reala, zambeste-i, mergi si faceti cunostinta, nu mai astepta ca totul sa se petreaca online, chit ca acum pare mai usor sa scrii un Buna decat sa il zici in fata. happy

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate așteaptă să faci tu primul pas.

| OldSoul a răspuns:

Intreb si eu.
Daca doar te-a observat, de unde pana unde sa stie cum esti tu pe Facebook?
A-2-a intrebare
Cum ai verificat daca a intrat sau nu pe profilul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu vorbesti tu cu el, puiut? O doare pe fetita orgoliutul?

| devilshelp a răspuns:

Pai ai putea sa ii zambesti data viitoare cand il vezi, asa pari mai putin intimidanta. Pentru ca mai ales daca sa zicem ca te place 100% nu ii e usor sa isi faca curaj sa vorbeasca cu tine. Sau ai putea sa ii dai tu cerere daca tot i-ai gasit profilul si sa vezi daca iti da mesaj/follow back. Bafta!

| DavidNiculae a răspuns:

Unii baieti asteapta ca fata sa faca primul pas, poate e genul acela de persoana, asteapta ca tu sa ii dai mesaj si chestii
1.In caz ca il placi trebuie sa ii dai mesaj cu ce faci si vezi daca iti raspunde
2. Daca doar vr sa te bagi cu el in seama, inceaca si in viata reala, sper ca te am ajutat