| 1Q a întrebat:

Salut, cum se pun video-urile pe tikTok astfel incat sa fie vizionate? Pentru ca primele video-uri puse de mine au vizionari dar apoi in ultima vreme toate pe care le-am pus sunt efectiv cu 0 vizionari, e o chestie de hastags? Cum le aleg, eu foloseam o aplicatie de generare de hastags, in fine, spuneti-mi ce sa fac nu vreau milioane de vizionari dar nici 0

Mersi FUNDOI

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Continutul tau nu mai este relevant, ori este aproape de incalcarea termenilor si conditiilor platformei, nu exista alte motive.